Ballina Magazina Jasmina 'kàpet' màt në momente intíme me Atdheun dhe rrjeti po zíen...

Jasmina ‘kàpet’ màt në momente intíme me Atdheun dhe rrjeti po zíen (VIDEO)

Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.

Atdheu është rikthyer në emisionin e djeshme dhe siç pritej ujërat filluan të tràzohen.

Por një video e publikuar së fundmi në rrjet tregon afrimitetin e tij fizik me Jasminën në prapaskénat e emisionit.Ia mori Andit? Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime dhe bëjnë lëmsh  rrjetin (VIDEO) – Albeu.com

Duke ditur se Jasmina dhe Andi po konsiderohen çdo ditë e më shumë si çifti i “Përputhen”, kjo nuk pritej aspak nga Atdheu i cili është miku më I ngushtë i Andit aty brenda.

Për më tepër Andi është deklaruar vetëm për Jasminën në emision dhe kjo e fundit nuk ka nguruar t’i jap herë pas here puthje në buzë të cilat pas kësaj videoje po vihen në dyshim.

Por, ndjékësit janë futur në dyshime pas momenteve private të Jasminës dhe Atdheut, të publikuara në aplikacionin me pagesë të “Për’Puthen”, që po përpiqet të “zhvàsë” akoma më shumë njerëzit.Publikohet video e Atdheut në momente intime me Jasminën

Momentet e tyre i ka publikuar në Instagram faqja “Vipat e Bllokut”, teksa Atdheu dëgjohet t’i thotë Jasminës “Të dua si kunatë”.

Por, ç’ne ai afrimitet aq i madh mes tyre, jo si ‘kunetër’ por si dy persona që flírtojnë me njëri-tjetrin?

Presim reagimin e secilit prej këtij trekëndëshi më të fundit të programit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!