Ballina Showbiz Ija feston ditëlindjen, urimi Besit për të ishte kaq i ndjerë!

Ija feston ditëlindjen, urimi Besit për të ishte kaq i ndjerë!

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija, është një personazh jo pak i njohur për publikun shqiptar.

Ajo është kthyer në gjyshen më të dashur të shqiptarëve, që ka rrémbyer zemrat e të gjithëve me çiltërsinë e saj.

Besi “vdés” për gjyshen e tij dhe këtë s’lë rast pa na e treguar. Një në disa foto në llogarinë e Besit në Instagram është me Ijen, siç ishte edhe fotoja e fundit sot.

Ija feston ditëlindjen, ndaj aktori zgjodhi ca fjalë të ngrohta për të uruar gjyshen e tij të zemrës.

Urime Ditelindjen o Ija e t’gjithve! @ijabeskallakut”- ka shkruar ai duke i bërë tag, pasi sigurisht Ija ka dhe llogari personale në Instagram!

Komentet e urimit për gjyshen e Besit ishin të panumërta, teksa të gjithë shprehin përzemërsinë e tyre.Bes Kallaku zbulon sekretin e jetëgjatësisë: Ja pse Ija mbi 80 vjeç ka kaq  shumë energji! | BoldNews.al

Pak ditë më parë, Ija e surprizoi aktorin në emisionin “Soiree”, ku ishte i ftuar në një intervistë me Xhensilën.

Ajo u fut në skénë duke emocionuar Besin, ndërsa ai e priti me përqafime dhe s’ndaloi së puthuri gjyshen në ballë.

Më poshtë mund ta ndíqni këtë moment emocíonues mes nipit dhe gjyshes:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!