Ballina Magazina Fation Kuqari ndryshon 'look' por ndjékëset sërish 'çménden' pas tij (FOTO)

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me projektet e reja në të cilat erdhi pas “Për’Puthen”.

Fation Kuqari, ish-konkurrent i ‘Për’Puthen’, njoftoi pak ditë më parë se ka kryer në një klinikë private mbjelljen e flokëve.

Për këtë i është dashur që të qethet zero dhe të duket si një person tjetër që nuk i ngjan aspak Fatjonit të parë.

Kjo është pritur edhe me të qeshura nga fansat. Së fundmi Fationi është fotografuar nga një fanse e tij, e cila prej kohësh mezi ka pritur ta shikonte.

Ajo shprehet për Pema-News se ka mbetur pak e zhgënjyer nga pamja, por prapë është ndjerë e emocionuar.

Fansja shkruan: Çkemi, pashë Fationin sot, ngjante si ushtar, por është shumë I mirë, mezi prisja ta takoja.

Hë vajza, cili look mendoni se i shkon më shumë? Me flokë apo tullac?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!