Ballina Aktualitet Flenë bashkë por nuk kanë të njëjtat preferenca politike, rasti çuditshëm i...

Flenë bashkë por nuk kanë të njëjtat preferenca politike, rasti çuditshëm i Grezdës dhe Oriola Marashit

Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri do të mbahen të dielën me datë 25 prill.

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda çifti i showbizz i cili ka më shumë se një vit në marrëdhënie sentimentale, kanë shfaqur pëlqime të ndryshme politike në rrjetet e tyre sociale, në mbështëtje të partive politike për zgjedhjet e 25 prillit.

Oriola është mbështetëse e partisë Lëvizja Socialiste për Integrim duke qenë se daja i saj, Besnik Jakaj është kandidat për deputet i LSI në Qarkun e Tiranës.https://www.photojoiner.net/image/2gdRiZ2k

Ajo ka publikuar foto bashkw me Besnik Jakaj-n ku krahas saj shkruan :“Daja im i shtrenjte, uroj qe sado pak te te njoh populli ashtu sic te njohim ne familja dhe te shohin potencialin dhe dashamirsine qe ke per kete vend. Te urojme shume suksese dhe jemi krenar per ty! Voto 6 ‘LSI’ 11 Besnik Jakaj”

E ndërsa i dashuri i saj Eros Grezda është mbështetës i Partisë Demokratike.

Këtë gjë Grezda e ka shfaqur në një video të publikuar në rrjete sociale ku thotë: “Për të mirën e Shqipërisë e për të mirën e sportit voto PD”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!