Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri do të mbahen të dielën me datë 25 prill.

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda çifti i showbizz i cili ka më shumë se një vit në marrëdhënie sentimentale, kanë shfaqur pëlqime të ndryshme politike në rrjetet e tyre sociale, në mbështëtje të partive politike për zgjedhjet e 25 prillit.

Oriola është mbështetëse e partisë Lëvizja Socialiste për Integrim duke qenë se daja i saj, Besnik Jakaj është kandidat për deputet i LSI në Qarkun e Tiranës.https://www.photojoiner.net/image/2gdRiZ2k

Ajo ka publikuar foto bashkw me Besnik Jakaj-n ku krahas saj shkruan :“Daja im i shtrenjte, uroj qe sado pak te te njoh populli ashtu sic te njohim ne familja dhe te shohin potencialin dhe dashamirsine qe ke per kete vend. Te urojme shume suksese dhe jemi krenar per ty! Voto 6 ‘LSI’ 11 Besnik Jakaj”

E ndërsa i dashuri i saj Eros Grezda është mbështetës i Partisë Demokratike.

Këtë gjë Grezda e ka shfaqur në një video të publikuar në rrjete sociale ku thotë: “Për të mirën e Shqipërisë e për të mirën e sportit voto PD”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!