Ballina Magazina Nuk gjeti dashurinë në 'PërPuthen', ish-konkurrenti kapet mat me një biondë (FOTO)

Nuk gjeti dashurinë në ‘PërPuthen’, ish-konkurrenti kapet mat me një biondë (FOTO)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga edhe pse dy muaj më parë u përjàshtùa nga programi, vijon të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ai është parë në shoqërinë e një vajze bjonde teksa ata shkémbejnë puthje dhe bëhet e ditur se goca në foto është Ina Muriqi, konkùrrente tek emisioni i dashurisë në Kosovë, “It’s my Love”, sipas “Mega News”.

Ndërkohë dyshja akoma nuk ka reàguar pas publikimit të këtyre imazheve.

Kujtojmë se gjithçka nisi si pasojë e një situate mes Erit dhe Dorit, pasi dy djemtë u bënë pjesë e një sherri së bashku.

Gjatë hyrjes së Dorit në emision, Ai u prit jo shumë ngrohtë nga konkurrentët e “Për’Puthen”.

Dy djemtë u kapën fillimisht me fjalë dhe jashtë studios situata precípitoi në dhùnë fizike, ndërsa pamjet u publikuan në emision.

Për këtë arsye, Bora i komunikoi mbrëmë djemve përjàshtímin përfundimtar nga “Për’Pputhen”, duke ndaluar kategorikisht sjellje të tilla në ekran dhe jo vetëm.

Eri ishte i pezùlluar dhe e ndoqi mbrëmë nga shtëpia emisionin, teksa në rrjete sociale komentoi largimin e tij.

Ish-konkurrenti publikoi në story një thùmb që s’dihet për kë e kishte, por më pas e fshíu.

“Ikën macja, pogònishten fillon miu.”- shkroi ai në rrjete sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!