Arbana Osmani, Eduart Grishaj, Joni dhe Dielli janë kthyer në familjen më të dashur për ndjekësit në rrjete sociale.

Ata na përfshíjnë shpesh në përditshmërinë e tyre nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, ku ndajnë me ndjékësit thuajse gjithçka që u ndodh.

Mami Arbana tregon si e kalon ditën në punë, në shtëpi, sa lodhet me të vegjëlit, çfarë gatuan për ta, e të tjera si këto.

Së fundmi, ajo ka marrë një ditë pushim dhe ka shijuar momentin e saj së bashku me Jonin, në një Spa në kryeqytet.

Teksa mami Arbana relaksohej me një mesazh, Joni bënte not, ndërsa Dielli dhe Eduarti s’dukeshin gjëkundi.

Ndaj të mérakosur, ndjékësit e kanë pyetur pafund moderatoren në duart e kujt e ka lénë djalin tjetër.

Sigurisht, Arbana iu përgjigj këtyre pyetjeve, duke treguar se Dielli ishte në duart më të sigurta, ato të babi Eduartit.

Në foton pasardhëse, ajo publikoi pamjet e kamerave të shtëpisë, ku shfaqej regjisori në krye të detyrës si baba.

Ai po qëndronte me Diellin në kuzhinë, teksa e mbante të birin pranë vetes, ndërsa Arbana i kàpi “màt”.

“Dielli dhe babi”- shkroi moderatorja krahas postimit të ëmbël të tyre, duke i shuar kështu kureshtjen të gjithë atyre që kishin pyetur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!