Ballina Showbiz Një baba i përkushtuar, Ja si kujdeset Eduardi për Diellin (VIDEO)

Një baba i përkushtuar, Ja si kujdeset Eduardi për Diellin (VIDEO)

Arbana Osmani, Eduart Grishaj, Joni dhe Dielli janë kthyer në familjen më të dashur për ndjekësit në rrjete sociale.

Ata na përfshíjnë shpesh në përditshmërinë e tyre nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, ku ndajnë me ndjékësit thuajse gjithçka që u ndodh.

Mami Arbana tregon si e kalon ditën në punë, në shtëpi, sa lodhet me të vegjëlit, çfarë gatuan për ta, e të tjera si këto.

Së fundmi, ajo ka marrë një ditë pushim dhe ka shijuar momentin e saj së bashku me Jonin, në një Spa në kryeqytet.

Teksa mami Arbana relaksohej me një mesazh, Joni bënte not, ndërsa Dielli dhe Eduarti s’dukeshin gjëkundi.

Ndaj të mérakosur, ndjékësit e kanë pyetur pafund moderatoren në duart e kujt e ka lénë djalin tjetër.

Sigurisht, Arbana iu përgjigj këtyre pyetjeve, duke treguar se Dielli ishte në duart më të sigurta, ato të babi Eduartit.

Në foton pasardhëse, ajo publikoi pamjet e kamerave të shtëpisë, ku shfaqej regjisori në krye të detyrës si baba.

Ai po qëndronte me Diellin në kuzhinë, teksa e mbante të birin pranë vetes, ndërsa Arbana i kàpi “màt”.

“Dielli dhe babi”- shkroi moderatorja krahas postimit të ëmbël të tyre, duke i shuar kështu kureshtjen të gjithë atyre që kishin pyetur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!