Reperi i njohur shqiptar, Blleki prej më shumë se katër muajsh u zhdùk nga jeta publike dhe gjatë kësaj kohë nuk postoi asgjë në rrjetet sociale.

Më herët u tha se ai u arréstua nga polícia për posédim të sùbstancàve narkotike.

Mesa duket ai e ka fituar lirinë pasi këtë e ka lénë të kuptohet përmes rrjeteve sociale ku ka postuar pas daljes nga bùrgu, ku qëndroi për disa muaj. Këtë radhë ka sqaruar edhe raportin me PINT pas fshírjes së disa projekteve të tij nga kanali zyrtar i label-it.BLLEKI - PELE by Thugger Thugger123

Nga ana tjetër nuk dihet nëse i ka lénë prapa tërësisht pròblemet me drejtësinë.

Kujtojmë se reperi është përfolur në vitin 2019 për një marrëdhénie më tepër sesa shoqërore me kushërirën e Nora Istrefit.

Besa Istrefi nuk u ndíkua aspàk nga lajmi për dívorcín e kësaj të fundit, përkundrazi, ka dashur të ngàcmojë fansat me postimin që më pas e ka fshírë.May be an image of 1 person, outerwear and car

Ajo ka publikuar një foto me reperin, teksa shihen nga pas duke parë perëndimin. Burime për “Iconstyle.al” kanë bërë me dije asokohe se ata po i kaluan pushimet bashkë.

E pyetur për Bllekin, Besa mohoi gjithçka pak muaj më parë, duke thënë se:

“Kjo nuk është e vërtetë. Bllekin e kam shok dhe asgjë më tepër. Nuk jam në lídhje me askënd. E gjitha po bëhet për klikime”.May be an image of 1 person

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!