Ballina Magazina Çfarë ndodhi? Atdheu sùlmon ashpér konkurrentët e 'Për'Puthen' (FOTO)

Çfarë ndodhi? Atdheu sùlmon ashpér konkurrentët e ‘Për’Puthen’ (FOTO)

Rikthimi i Atdheut në “Për’Puthen” nuk u prit mirë nga të gjithë konkurrentët dhe ardhja e tij sërish në studio hapi polemika të mëdha.

Ndër të gjithë djemtë, Blerimi u duk konkurrenti më “i prékur” nga rikthimi i Atdheut, sidomos pas takimit të tij me Antonelën.

Atdheu dhe Antonela ishin shumë të afërt në takimin e tyre romantik, ndërkohë që Blerimi shfaqi shénja xhélozie duke qenë se kishte dalë më herët në takim me Antonelën.

Ai i quajti të dy këta konkurréntë aktorë të zotë, duke treguar se nuk beson tek ndjénjat e tyre.

Po ashtu edhe Sindi iu hòdh në sùlm çiftit, duke pasur gjithashtu një përbàllje katër minutëshe me Atdheun.

Ajo e akùzoi konkurrentin se po génjen dhe po bën lojë me Antonelën, ndërsa Atdheu i tregoi se tashmë s’kishte më të njëjtin pëlqim për Sindin.

Të gjithë konkurréntët që i dolën “kundér”, Atdheu i ka thùmbuar pak orë më parë me një status në InstaStory.

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka.

Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hàngër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim, pa u zgjatur më tepër dhe pa përmendur emra konkretë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!