Ballina Magazina Atdheu rikthehet në 'PërPuthen', e konfirmon autorja e 'PërPuthen'

Atdheu rikthehet në ‘PërPuthen’, e konfirmon autorja e ‘PërPuthen’

Para se të largohej përfundimisht nga “Për’puthen”, Atdheu zbuloi një ngjàrje të fshehtë që ndezi një debàt të fortë në studio.

Ai tregoi se kishte shkémbyer një puthje me Antonelën dhe se nuk mund t’i duronte dot më skenarët e saj me Mevlanin dhe Ledjanën.

Antonela e pranoi dhe vetë se mes tyre kishte pasur një puthje, që sipas saj Atdheu ja kishte rrémbyer dhe tha se kishte ndodhur në fillimet e saj në “Për’puthen”.

Debati i madh që u hap në studio pas këtij zbulimi u bë shkak që Atdheu të largohej edhe nga emisioni.

“Të dashur miq! Më vjen keq për shumë info të pavërteta që mund të keni dëgjuar këto ditë, për situatën e krijuar kur figura ime kinse ka dashur të përbaltet por nuk do të munden dot. Një sqarim për dashamirësit e mi: Atdheu nuk është pezùlluar nga emisioni, por jam larguar vetë me dëshirën time për mos t’u bërë pjesë e llumit. Ju falenderoj për mbështetjen e do të jem gjithnjë transparent me ju!”, u shpreh ai.

Së fundmi, autorja e këtij program, Olsa Muhameti, ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjékësit ku nëpërmjet pyetjeve të ndjékësve ka zbùluar se këtë të hënë do të ketë një rikthim të Atdheut në “Për’puthen”.Atdheu dhe Olsa Muhameti flasin për herë të parë: Kemi 6 vite bashkë, jo 3!  (VIDEO) - Ora24

“I drejtpërdrejtë, @atdhe_xharavina ka një rikthim nesër”, i është përgjigjur ndjékësit që e pyeste se çfarë mendimi ka për Atdheun.

Fansat u bënë kuriozë dhe dhanë dhe më tej opinionet e tyre në lídhje me ish-konkurrentin.

“Olsa ktheje Atdheun prapë nëpër emisionet tuaja se kemi dëshirë ta shohim. Respekte”, shkruan ndjékësi.

“…Që nga vendimi i pezùllimit, Atdheu ka një rikthim nesër dhe një përballje. Për më shumë ndiqni “Për’puthen” nesër në 18:20”, i është përgjigjur Olsa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!