Ballina Magazina Atdheu tregon momentin e síkletshëm gjatë fëmijërisë: Bëja gjílpëra...

Atdheu tregon momentin e síkletshëm gjatë fëmijërisë: Bëja gjílpëra…

Konkurrenti i “Për’Puthen”, Atdhe Xharavina, ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ku foli pa doràshka për fëmijërinë e tij të vështírë.

Ai tregoi se kur ishte i vogël, kishte kaluar pesë vitet më të vështíra të jetës së tij. Kjo pasi i kishin thënë se kishte një inféksion në kocka.

Ndaj, ai ishte detyruar të bënte gjílpëra që ishin si një lloj dròge. Por, më vonë ai shkoi për t’u kuruar në Stamboll, ku i kishin thënë se s’kishte pasur një sëmùndje të tillë dhe gjílpërat s’kishte pasur nevojë t’i bënte.

“Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Teràpia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjílpërë. Më ka bërë të ndíhem shumë kéq ajo periudhë, sepse ajo gjílpëra ishte si një lloj dròge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë inféksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tableta.”- rrëfeu konkurrenti.

Rikujtojmë se Atdheu u rikthye në “Për’Puthen” pas largimit të tij, me kërkesë të fortë të Antonelës.

Mediat në Shqipëri kanë raportuar se Atdheu është shoqëruar në políci, mirëpo ai ka sqaruar të gjithë ngjàrjen në një intervistë për aplikacionin PërPuthen duke thënë se ishte thjesht një verifikim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!