Dy ditë më parë, ndjékësit e Anës dhe Arsimit vunë re disa detaje, që i bënë të dyshònin se çifti i kishin dhënë fund lídhjes së tyre.

Si fillim, ishte Ana ajo që ngriti aludímet për ndarje, pasi u shpreh se ishte kònfuze për ndjenjat e saj.

“A ndjen dashuri për ndonjë?”, e pyeti një nga ndjékësit.

“Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë”, iu përgjigj Ana.

Më pas edhe Arsimi ka bërë një deklaratë që shumë e kanë përkthyer si një thùmb kundrejt Anës.

Ai ka ndarë një foto nga çmimet “Oscars” dhe përkrah ka shkruar:

“Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

Madje ndjékësit e dyshes vunë re se Arsimi dhe Ana nuk e ndíqnin më njëri-tjetrin në llogaritë e tyre në Insatgram.

Dhe në fakt këto dyshíme nuk kanë qenë të kota, sepse lidhja e Anës dhe Arsimit ka përfunduar realisht!

“Prive” ka konfirmuar nga burime pranë dyshes se ata janë ndàrë dhe shkàk është bërë një debàt që kanë pasur me njëri-tjetrin në distancë.

Pasi përcolli Arsimin në aeroport për në Zvicër, Ana duket se ka përcjellë edhe lídhjen me ish-konkurretin e “Për’puthen”.

Mirëpo, para se mes çiftit të merrte fund, Arsimi i kishte dedíkuar një këngë të tijën Anës, për të cilën është penduar.

Siç ka paralajmëruar më herët, ish-konkurrenti po punon seríozisht për t’iu futur muzikës dhe teksti i njërës prej këngëve të tij i dedíkohej pikërisht Anës.

Për këtë arsye, ai dëshiron ta korrigjojë. Në InstaStory, Arsimi ka ndàrë me ndjékësit këtë pjesë, teksa shkruan:

“Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju njëçikë këtë pjesë.”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!