Ballina Magazina Arjoni sulmon 'Locon': ‘Qingji me shkollë të Lartë’ arràtiset nga...(VIDEO)

Arjoni sulmon ‘Locon’: ‘Qingji me shkollë të Lartë’ arràtiset nga…(VIDEO)

Elvisi vendosi të linte përfundimisht “Për’Puthen” pasi u krýqëzua nga të gjithë për një postim të réndë dhe thùmbues kundër Antonelës.

Duke nisur nga opinionisti i “Për’Puthen”, Arjan Konomi, e shumë të tjerë ju kthýen kundër Elvisit për postimin.

Pas gjithë debàtit ky i fundit vendosi të largohej duke u shprehur se nuk pranon që të bëhet ai kùrban për të fituar dikush tjetër.

“Kërkohet të bëhet kùrban dikush që të fitojë dikush tjetër. Ti je i pari që me ke thënë çoban dhe unë më mirë të jem çoban se sa pjesë e kopesë dhe të më bëni kùrban. Ta harroni që mua më bëni kùrban dhe më vrísni gjithë formimin dhe ímazhín që kam. Ta harroni që të më përbàltni dhe të më përdorni si të doni”, u shpreh Elvisi.

Nuk e dimë ç’ka ndodhur mes tij dhe ish-konkurrentit Arjon Luli, por nuk është hera e parë që ky i fundit “sùlmon” Locon.

Në llogarinë e tij në Instagram, Arjoni ka publikuar një video të modifikuar të djalit që arràtiset nga salla e gjýqit, duke e bashkuar me intervistën ku Elvisi ka pranon se ka kryer 5 muaj “bùrg” (qëndrim në Për’Puthen”).

“29-Vjeçari ndryshe njohur me pseudonimin ‘Qingji me shkollë të Lartë’ arràtiset nga koteci dhe krenar për gjestin shfaqet haptas në intervistë dhe shpjegon arràtin e tij spektakulare. Sipas Pròkuròris për kríme të rénda dýshohet se Qingji ësht mik i afërt i El Chapo-s pasi të dy kanë realízuar arràtisje spektakulare. Qingji më pas e ka pohuar para trupit gjyqsor që me El Chapo-n kanë miqsi aq të madhe saqë bejnë dhe dush bashkë. Presim zhvillimet të reja nga ngjàrja.”- ka shkruar Arjoni me ironi krahas postimit.

Mirëpo, komentet në këtë postim ishin negative, ndërsa ndjekësit i shkruanin se Arjoni po përpiqej të fitonte më shumë famë dhe followers nga emri i Locos.

Ndàj, ai vendosi të mbyllë komentet në këtë postim. Nga ana tjetër, Elvisi ka vendosur të mos reàgojë për sùlmet e Arjonit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!