Ballina Magazina Për pak desh i ndàu syri keq! Ja kush ishte 'molla shérrit'...

Për pak desh i ndàu syri keq! Ja kush ishte ‘molla shérrit’ mes Andit dhe Jasminës (FOTO)

Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.

Ata rrémbyen vëmendjen e publikun që me takimin e tyre të parë, ku shfaqën afrimitet të madh me njëri-tjetrin. Më tej, Jasmina befasoi me vendimin e papritur në “Për’Puthen Prime”, teksa u çua dhe i dhuroi Andit një puthje në buzë në mes të studios.

Marrëdhënia e tyre u ngroh më shumë, derisa Andi u deklarua vetëm për Jasminën në emision.

Mirëpo, s’dimë ç’ndodhi që màgjia u prísh, pas një fotoje që Andi publikoi në InstaStory.

Ai u shfaq me një vajzë séksi të quajtur Tersa Gashi, e cila është drejtoreshë artistike, teksa tregoi se po punonin së bashku për një projekt.

Mirëpo Jasmina s’mendon kështu! Ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjékësve në InstaStory, ku tregon se është e lénduar nga sjélljet e Andit dhe premton se në puntatën e të hënës, do të tregojë të vërtetën në emision.

Sipas konkurréntes, kanë ndodhur shumë ngjàrje që do të mësohen shpejt, ndërkohë që nuk preferon të japë më tépër detaje.

Jasmina pretendon se ata janë të lídhur me njëri-tjetrin jashtë emisionit, ndërkohë që ajo vetë është mashtrùar siç u mashtrùa publiku me çiftin Tea-Andi.

“Dhe mua si ju më kanë mashtrùar”- shkruan ajo.

Ndërkohë që ndjekësit përpiqen t’i mbùshin mendjen se fotoja e tyre ishte thjesht për punë, Jasmina i kërkon atyre të përdorin psíkologjínë e kundërt, pasi gjërat ndryshojnë mes Instagram-it dhe realitetit.

Debàti mes Jasminës dhe Andit ka përfunduar me një puthje në fund në prapaskénë.

Ditën e djeshme Andi dhe Jasmina u prékën shumë pas deklaratës së Princit në lídhje me letrat amerikane.

Në prapaskénë Jasmina e ka parë të mërzítur djalin dhe i ka shkuar pas.

Ai do të nisej për në Kosovë dhe në fund janë pajtuar duke u puthur me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!