Ballina Magazina Andi tràdhton Jasminën? Konkurrenti i 'PërPuthen' kàpet mat me një tjetër femër

Andi tràdhton Jasminën? Konkurrenti i ‘PërPuthen’ kàpet mat me një tjetër femër

Andi Artani është një nga djemtë më të përfolur në “Për’puthen”.

Njohja e tij me Jasminën, debatet e herëpashershme mes tyre dhe postimet në rrjete sociale tërheqin gjithmonë vëmendjen.

Ndërkohë që marrëdhënia e tij me Jasminën është në diskutim e sipër, Andi është fotografuar në shoqërinë e një vajze tjetër.Rinesé🦋 (@rinesasylejmani) | Twitter

“Prive.al” ka publikuar një foto të djalit nga Kosova, në të cilën shihet i ulur në kafe së bashku me një vajzë.

Fotografia është shkrépur ditën e sotme dhe Andi shihet vetëm për vetëm me vajzën e ulur në një tavolinë.

Detajet mbi identitetin e vajzës nuk dihen ende dhe nuk jemi të sigurt nëse ajo është një e afërme e tij apo një tjetër që Andi ka nisur ta njohë jashtë programit.

Presim që të ketë një reagim nga Andi së shpejti, duke qenë se në program ka pasur shpesh situata që ka vënë në pikëpyetje vërtetësinë e tij.

Kujtojmë se së fundmi Andi Artani është shfaqur si protagonist në klipin e ri të këngëtares Diona Fona.

Projekti i saj quhet “Sheqer” dhe pas publikimit të tij ka pasur përplasje të vazhdueshme mes Andit dhe Jasminës, sepse kjo e fundit ka shfaqur shenja xhélozie për afrimitetin e konkurréntit të “Për’puthen” me këngëtaren. Andi flirton me Diona Fonën, reagon ashpër Jasemina - GazetaBlic

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!