Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.

Ata rrémbyen vëmendjen e publikun që me takimin e tyre të parë, ku shfaqën afrimitet të madh me njëri-tjetrin.

Më tej, Jasmina befasoi me vendimin e papritur në “Për’Puthen Prime”, teksa u çùa dhe i dhùroi Andit një puthje në buzë në mes të studios.

Jasmina u pa shumë e emocíonuar pas puthjes me Andin dhe gjithashtu i konfirmoi Arjanit se kishte përjetuar aq shumë emocíone, sa kishte nisur të drídhej prej tyre.

Ajo e ka pranuar që prej fillimit tërheqjen për Andin dhe duket se ky pëlqim po i kthéhet në ndjénjë më të fortë.

Për t’i vërtetuar Jasminës se është seríoz në njohjen me të, Andi deklaroi më herët që është vetëm për Jasminën në emision, ndërsa të njëjtën gjë bëri disa ditë më parë edhe Jasmina.

Mirëpo, kur u duk se gjithçka po shkonte perfekt mes tyre, mes Andit dhe Jasminës nisën debàtet e shumta, kryesisht për shkàk të xhélozisë së Jasminës.

Situata u duk tepër e tensíonuar mes çiftit, madje Andi tërhòqi sërish deklaratën e tij për Jasminën, duke u shprehur se nuk sheh asnjë përputhje mes tyre.

Pas “ndàrjes”, ata hoqën fotot me njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Madje, Jasmina e ka hequr edhe llogarinë e emisionit “Për’Puthen” nga bio e saj, veprim që e kanë bërë vetëm konkurrentët e larguar.

Mesa duket marrédhéniet mes dyshes janë rregulluar dhe Jasmina ka publikuar së fundmi foto të realízuara kohë më parë me Andin ku ata shihen mjaft të lumtur me të cilat ka konfirmuar lajmin e mirë për të gjithë fansat e dyshes.

“Nuk ka urréjtje, mos më keqkupto. Mosmàrrëveshje po”, ka shkruar Jasmina krahas fotos.

Madje ajo ndau edhe një foto ku çifti po shkémbenin puthje bashkë, por është pénduar dhe e ka fshírë.

Nga ana tjetër, Andi ka ndarë foton ku Jasmina i ka bërë tag, krahas së cilës ka shkruar:

“Në rregull. Ti fitove!”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!