Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të komentuar në media e rrjete sociale.

Edhe pas daljes së saj nga emisioni për shkak të thýerjes së rregullave, Ana vazhdoi të tràzonte ujërat dhe bëri lémsh konkurrentët e ish-konkurrentët e emisionit.

Ana nuk e gjeti dot dashurinë brenda në emision, por tashmë ka nisur një romancë me konkurrentin që la disa javë më parë “Për’Puthen”, Arsimin.

E ftuar sot në rubrikën “Trotuar”, Ana tregoi troç se gjetja e dashurisë nuk ishte qëllimi i saj i vetëm në “Për’Puthen”.

“Unë u futa në Për’Puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është.

E para, që është më e réndésishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të présësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka”.- tha Ana.

Prej disa ditësh, ajo dhe Arsimi janë “ndarë” pasi ky i fundit ka udhëtuar për tek i biri.

Doni të dini si janë marrëdhëniet e të voglit me partneren e re të babit? Të përkryera!

Këtë e ka treguar videomesazhi i Lionit për Anën:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!