Ballina Magazina E njohim si Ana Lleshi, por ja si quhet në të vërtetë...

E njohim si Ana Lleshi, por ja si quhet në të vërtetë ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’

Ana Lleshi është një nga vajzat më të komentuara të botës së showbiz-it, pasi mori pjesë në emisionin ‘Për’Puthen’.

Edhe pse ka disa muaj që ajo është larguar nga emisioni, Ana është në qendër të mediave rozë edhe sa i përket lídhjes private.Skena të nxehta në Përputhen, Ana Lleshi kthehet dhe zvesh djemtë - Gazeta  Prima

Por, së fundi dyshja i kanë ndàrë rrugët, ndërsa kanë vazhduar ‘thumbimet me postime në rrjete sociale.

Së fundmi është raportuar se ajo i ka dhënë fund lídhjes me ish-konkurrentin tjetër të Për’Puthen, Arsimin.

Mirëpo, ajo se ç’ka vihet re se ka ndryshuar te Ana është edhe profili i saj në Instagram.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka zbùluar emrin e vërtetë. Nga aty merret vesh se Ana në të vërtetë e ka emrin Diana.

Emri i vërtetë i ish-konkurrentes së “PërPuthen” është Diana. Ndërsa deri tani ajo ndiqet nga 372 mijë ndjékës.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!