Ballina Magazina Ana Kauri thùmbon keq Olën dhe Mevlani bën komentin epík (FOTO)

Ana Kauri thùmbon keq Olën dhe Mevlani bën komentin epík (FOTO)

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila tràzoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçàu” çiftin Sindi-Murat.

Ajo zhvilloi takimin e parë me Muratin ku u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa situata e këtij të fundit me Sindin agravoi.

Përbàllja e dyshes nuk ishte aspak e këndshme, teksa Sindi i kërkonte llogari duke u justifikuar me faktin se kishte investuar në “lídhjen” e tyre, ndërsa Murati nga ana tjetër shprehu pëlqim për Olën dhe kërkoi që Sindi të tërhíqte deklaratën e saj, se ishte në “Për’Puthen” vetëm për Muratin.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthýer në lòt, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lénduar shumë”.

Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’Puthen” në Instagram.Ana Kauri thumbon konkurrenten e re, Olën/ Ja çfarë shkruan për të - lexo

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbéshtetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hédh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hédh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hédhur kështu një thùmb për konkurrenten e re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!