Ballina Showbiz Alban Skenderaj feston ditëlindjen, dhuratën më të bukur i mori nga njerëzit...

Alban Skenderaj feston ditëlindjen, dhuratën më të bukur i mori nga njerëzit e zemërs

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të preferuar të publikut shqiptar.

Edhe pse ka vite që është pjesë e skenës muzikore, Albani vazhdon të ketë fansat e tij besnikë, që gjithmonë presin me shumë dashamirësi projektet muzikore të tij.

Albani në fakt nuk ka zhgënjyer kurrë dhe këngët e tij kanë qëlluar gjithmonë e në zemër. Sot artisti shumë i dashur për shqiptarët feston ditëlindjen dhe gjejeni pak sa vjeç bën ai?

Këngëtari bën sot 39 vite jetë! Në këtë ditë të shënuar mesazhin më të bukur të urimit nga bashkëshortja e tij, Miriam Cani.

Kjo e fundit ka ndarë në Instagram një foto shumë të ëmbël të Albanit me dy të vegjlit e tyre, Ameli dhe Duam.

Babi duket shumë i lumtur përkrah fëmijëve, që shihen të ulur në prehrin e Albanit.

“Mëngjesi më i ëmbël për mua. Gëzuar ditëlindjen babi më i mirë në botë. Do të duam sa të kemi frymë”, ka shkruar Miriami përkrah fotos së njerëzve të saj më të shtrenjtë.

Pak javë më parë, Miriami dhe Albani festuan edhe 14-vjetorin e lidhjes së tyre. Miriami si një vajzë shuëm romantike ndau në rrjete sociale një pjesë nga kënga e tyre mjaft e njohur “Let me die with you”.

”14 vite me ty. I love you more than the words can say @albanskenderaj”, shkroi Miriami në urimin e saj për dashurinë e tyre.Alban Skënderaj merr urimin më të bukur në ditën e lindjes – Dosja AL

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!