Ballina Magazina 50 hijet e Teas (Fifty Shades of Tea)/ Sa shumë ndryshime pas...

50 hijet e Teas (Fifty Shades of Tea)/ Sa shumë ndryshime pas ndarjes nga Bearti! (VIDEO)

Tea Trifoni vazhdon të jetë njëri prej personazheve më të përfolura në Kosovë e Shqipëri. Ajo u bë e njohur në emisionin “PërPuthen”

Ish-konkurrentja e reality-showt më të ndjékur në Shqipëri është kthyer në personazh sepse publiku zgjodhi ta shohë ashtu dhe tani të rejat nga ajo janë interesante për të gjithë.

Tea Trifoni nuk po e përjeton réndë periudhën e ndàrjes nga Beart Rexhepi për të cilin i doli kundër edhe botës.

Ajo po vazhdon të shfaqet mjaftë e lumtur krahë personave të dashur sidomos kohët e fundit  e shikojmë tepër të lidhur me motrën e saj Marian.

Mbase kjo kohë e ka bërë të reflektojë edhe më shumë duke vendosur që të bëj ndryshim drastik në pamje.

Këtë herë ajo ka vendosur zgjatime në flokë dhe i ka lyer në ngjyrë çokollatë të errët.https://www.photojoiner.net/image/qEgfzz06

Nga flokët e shkurtër që kemi parë prej muajsh tek Tea, herë bjonde herë karrotë, tashmë duhet të mësoheni me Tean e re.

Ajo u ndà nga Bearti dhe që prej atij momenti nuk ka ndaluar së ndryshuari ‘look’-u e saj herë pas here.

Herë ngjyrën e flokëve, herë modelin e tani vjen ndryshimi i radhës. Po pas kësaj çfarë do ndodhë?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!