Që prej bërjes publike të lídhjes së saj me Ledri Vulën, Sara Hoxha është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale.

Të gjithë u bënë kuríozë për partneren e Ledrit, një vajzë e thjeshtë dhe e ëmbël e cila i bëri të gjithë për vete.

Sara mundohet të jetë sa më aktive në rrjete sociale, ku numëron mijëra ndjékës dhe së fundmi kemi prítur me padurim foto e video të sajat me Poem Blu.

Partnerja e Ledrit përpíqet të ndajë me ndjékësit e saj sa më shumë të jetë e mundur nga jeta e saj personale, teksa na e zbukuron gjithmonë ditën me foto e video të të voglës, që është kthyer në bebushen më të famshme të Instagram-it.

Kanë kaluar katër muaj nga lindja e Poem Blu dhe megjithëse në rrjete sociale është shfàqur me forma thuajse “perfekte”, Sara i ka këshilluar ndjékësit e saj të mos besojnë çdo gjë që shohin në Instagram.

Barku i saj do ende punë për t’u shéshuar, siç tregon ajo në një video.

Megjithatë, sekreti i pozave të Instagramit është thíthja e barkut, për t’u dukur sa më mirë thjesht në një shkrépje.

“Ky është barku i vërtetë”- thotë Sara duke qeshur krahas videos së saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!