Ballina Aktualitet Elgit Doda i revòltuar keq me 'PërPuthen', ka një kërkesë publike për...

Elgit Doda i revòltuar keq me ‘PërPuthen’, ka një kërkesë publike për kryeministrin (FOTO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” e kanë përdorur famën e tyre për t’u përfshírë në tregun muzikor.

Pavarësisht nëse kanë apo jo talent për këndim, shumë prej tyre kanë publikuar të paktën një këngë deri më tani.

Madje duket sikur e kanë kthyer në një sfídë me njëri-tjetrin, se cili prej tyre do të nxjérrë më shumë këngë dhe sigurisht kush do marrë më shumë klikime.

Të fundit që kanë nxjérrë këngë dhe që nuk e prisnim aspak të ndërmerrnin këtë hap, janë Luljeta dhe Ndriçimi nga “Për’puthen +40”.

Të dy ata publikuan këngën me titull “S’ta jap”, që nga një pjesë e madhe e publikut nuk u prit fare mirë.

Përveç mungesës së talentit të “këngëtarëve”, kënga u krítíkua edhe për tekstin e saj të dobët e shumë bànal.

Shumë e kanë justifíkuar edhe me faktin se Luljeta dhe Ndriçimi e kanë bërë këngën thjesht për të plotësuar dëshirat e tyre dhe jo për t’u përfshírë në muzikë.

Megjithatë ka nga ata, artistët e vërtetë, që këngë të tilla nuk mund t’i mbështesin.Degjenerimi ka kaluar kufijtë”, Elgit Doda i drejtohet Edi Ramës – Albeu.com

Së fundmi, Elgit Doda ka reàguar i révoltuar për këngën e fundit të dyshes së “Për’puthen +40”.

Ai ka postuar një pjesë të këngës në Instagramin e tij dhe përkrah ka shkruar:

“Dégjenerimi ka kaluar kufijtë. Edi Rama më le nja 2 ditë kryeministër sa të sistemoj nja 2 gjëra”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...