Ballina Aktualitet Stresi i ashpér kundër atyre që kërkojnë dorëhéqjen e Bashës: E kemi...

Stresi i ashpér kundër atyre që kërkojnë dorëhéqjen e Bashës: E kemi…

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me ‘nofkën’ Stresi ka qënë përherë një mbështetës i Partisë Demokratike.

Pas fitores së thellë të Partisë Socialiste për herë të tretë, shumë mbéshtetés së Partisë Demokratike kanë kërkuar largimin e kreut të kësaj partie, Lulzim Bashës.

Mirëpo, ndryshe nga të tjerët reperi i njohur, Stresi ka ndalë në mbrojtje të Bashës duke thënë se dorëhéqjen e tij ta harrojnë të gjithë ata që e kërkojnë.Stresi ngushëllon Bashën: Do jemi më të fortë në të ardhmen – Dosja AL

Stresi shton se gjithçka sapo ka filluar dhe nuk do të dorézohen lehtë pasi këtë kaùzë e kanë amànet nga ish-kryeministri, Sali Berisha.

“Per te gjithe ju demokratet qe doni dorhéqjen e Zotit @lulzimbasha ta harroni ndýrsira plehra… Partia Demokratike E Shqiperise Eshte Shtepia Jone… Jeni Mbledh Disa Buburreca Blla Blla Blla Kot . Ne Nuk Dorzòhemi Nga Kauza Jone E Kemi Amanet Nga @saliberisha_official Dhe Do Ta Cojm Deri Ne Fund”, shkruan Stresi krah videos në të cilën shihet duke përshëndetur Lulzim Bashën.

Kujtojmë se Stresi është në kërkim nga polícia, pasi akùzohet si një nga òrganízatorët për vràsjen e Klodian Rashës nga eféktivi i polícisë.Reperi shqiptar shkon tek çadra dhe përqafohet me Bashën: T'i shporrim ndyrësirat (Video) - Balkanweb.com - News24

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...