Ballina Aktualitet Olta Gixhari dégjéneron publikisht Lali Erin (FOTO)

Olta Gixhari dégjéneron publikisht Lali Erin (FOTO)

Në muajin gusht të vitit që lamë pas, aktorja e njohur Olta Gixhari solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo lindi një djalë, të cilin e pàgëzoi me emrin Amar.

Që para lindjes së vogëlushit, aktorja u zhvéndos në Spanjë tek partneri i saj, ku kaluan karantinën së bashku e më vonë u bënë prindër për herë të parë.

Kohët e fundit ajo është kthyer në Shqipëri, ku do të qëndrojë për pak kohë.

Së fundmi, atë e ka révoltuar diçka dhe ka zgjedhur që ta ndàjë me të gjithë ndjékësit e saj në Instagram.

Aktorja ka treguar se është gjòbitur pasi ka parkuar makinën poshtë shtëpisë së saj dhe e nxitur nga ky rast i drejtohet me një mesazh publik kryebashkiakut të Tiranës për një zgjidhje se ku mund ta parkojë tjetër.

“Kam një muaj që parkoj këtu dhe sot mora gjòbë! Të lutem më jep një zgjidhje se unë nuk mund të kaloj jetën duke u gjòbitur poshtë shtëpisë çdo ditë ose duke pàguar çdo orë. Ku të parkoj se kam një bebe që më prét në shtëpi? Vështirësi e madhe të shkosh në shtëpi”, ka shkruar ajo.Gjobitet Olta Gixhari, ka një kërkesë nga Erion Veliaj - Indeksonline.net

Olta na ka treguar gjithmonë aq sa ka dashur për jetën personale: Ka një partner, ka bërë një djalë të bukur dhe është super e lumtur.

Por, asnjëherë s’kemi mësuar cili është partneri i saj dhe s’kemi parë portretin e të voglit Amar, që është një ndër bebushët më të komentuar në Instagram.

Megjithëse s’na e ka prezantuar asnjëherë partnerin, Olta ka ndàrë tek tuk ndonjë foto me të (ku sigurisht s’ia kemi dalluar dot portretin).

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...