Ballina Magazina Çfarë ndodhi? Geljani ledhatohet me Sindin në takim, Sara shpérthén kéq (VIDEO)

Çfarë ndodhi? Geljani ledhatohet me Sindin në takim, Sara shpérthén kéq (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë i Sindit dhe Glejanit.

Të dy ata u shfàqën shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe nuk munguan bisedat e ngrohta, kërcími dhe përqafimet.

Gjatë kërcímit ata të dy u afruan akoma më shumë dhe në një moment u duk se do i jepnin një puthje në buzë njëri-tjetrit, por nuk ndodhi.

Ky takim “çméndi” Sarën, e cila u shpreh shumë xhéloze për mënyrën se si Geljani u soll me Sindin në takim.

Madje ajo nuk nguroi të íronízonte Sindin, duke pyetur Geljanin “Pse nuk e puthe se u lodh e shkréta?”.

Por Sindi iu përgjigj duke thënë se nuk e lejoi ajo që të bëhej puthja.

Më pas situata ndryshoi dhe ishte Sindi ajo që shfaqi shénja xhélozie. Sara ftòi Geljanin për një takim 4 minutash dhe ai pranoi.

Për këtë arsye Sindi refuzoi që të trànsmetohej pjesa e fundit e takimit me Geljanin, duke u shprehur se ai nuk e respektoi përderisa pranoi që të bënte takimin me Sarën.

Megjithatë takimi 4 minutash mes tyre ndodhi dhe madje Sara bëri një deklaratë shumë të fortë.

Ajo u deklarua vetëm për Geljanin, duke thënë se nuk i pëlqen më asnjë nga djemtë në program përveç tij.

“Për momentin fokusi im je vetëm ti, ti je arsyeja pse po rri këtu”, u shpreh Sara teksa sytë i kishte të mbùshur me lòt.

Mirëpo Geljani nuk ju përgjigj në të njëjtën mënyrë, duke thënë se është i lodhur me fjalë dhe se kërkon vepra nga Sara. Ai tha se kërkon kohë dhe nuk u deklarua për Sarën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!