Ballina Magazina Geliani habít me deklaratën e tij në takim me Sarën, kjo e...

Geliani habít me deklaratën e tij në takim me Sarën, kjo e fundit i ikën dhe e vë në síklet (VIDEO)

Puntatën e sotme në Për’puthen u dha takimi mes Geljanit dhe Sarës. Pas takimit, në studio Sara tha se ishte shumë në siklet në këtë takim dhe ndjeu tension.

Përgjigjen për këtë e dha vetë Geljani, i cili tha se duke parë që Sara është lozonjare me të gjithë djemtë vendosi që mos i linte asaj mundësinë të bënte të njëjtën gjë me të.

Gjatë gjithë bisedës, Geliani u duk shumë i ftohtë përballë Sarës dhe i tha që nuk kishte pëlqim ndaj saj.

Gelian: Bëra 2 orë trafik që të vij në takim me ty. Nuk të duket pak kjo ty?

Sara: Ta vlerësoj unë këtë?

Gelian: Sigurisht që ta vlerësosh.

Sara: Ua sa i egër.

Gelian: Do më japësh pak ngrohtësi?

Sara: Jo. Kam qef të më lodhin mua.

Gelian: Po kur të të lodh unë mund të mos ecësh më dot.

Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek?

Gelian: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë.

Sara: Pse dole me mua kur nuk të pëlqeja?

Gelian: Sepse nuk doja të të lija ty keq.

Ky takim mbaroi përfundoi shumë shpejt pasi Sara pa një shenjë në qafën e Gelianit, dhe për këtë arsye u largua nga takimi.

“S’do të dalë në takim, të mos dali. Po mos të më bëjë mua skena. Po të ishte e thithur, nuk do e nxirrja qafën kështu, e fshihja. Ka ardhur me qëllime të qarta, me mua nuk ecën. Me djemtë e tjerë të bëjë çfarë të dojë”, tha Geliani pasi Sara u largua.

Ajo që bëri habi ishte se në fillim të takimit, Geliani i tha:

“Rri në distancë se jam i lidhur”, dhe këtë e sqaroi në studio duke treguar se ishte thjesht batutë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!