Ballina Magazina Tashmë jo vetëm në 'PërPuthen', Andi pjesë...(VIDEO)

Tashmë jo vetëm në ‘PërPuthen’, Andi pjesë…(VIDEO)

Djali nga Kosova, Andi Artani, që nga momenti që u bë pjesë e “Për’Puthen” ka qenë një nga personazhet më të diskutuar të emisionit.

Madje ai ka tërhequr edhe vëmendjen e këngëtares shqiptare, Diona Fona, që ka zgjedhur Andin si model për videoklipin e saj të ardhsh

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një pjesë nga traileri i këngës së re dhe në të shfaqet edhe Andi.

Siç duket konkurrenti i “Për’Puthen” do të ketë një rol kryesor në videoklipin e ri të këngëtares shqiptare.

Kënga do të mbajë titullin “Sheqer” dhe nuk dihen edne detaje të tjera për të, si data e publikimit apo se si u njohën bashkë Andi dhe Diona Fona.

Ndërkohë kujtojmë se ditën e djeshme, pas disa javësh pritje, Jasmina u deklarua se është vetëm për Andin në emision.

Ky i fundit deklaroi më herët që është vetëm për Jasminën në “Për’puthen”, për t’i vërtetuar asaj se është serioz në njohjen me të.

Ndërsa Jasmina pasi vazhdoi njohjen me disa djem të tjerë më fund u dorëzua dhe shprehu hapur pëlqimin për Andin.

“Andi Artani deklaroj se në këtë program jam vetëm për ty”, u shpreh Jasmina ditën e djeshme në emision, një deklaratë që emocionoi të gjithë të pranishmit në studio.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...