Ballina Magazina Fation Kuqari ndryshon 'look' por ndjékëset sërish 'çménden' pas tij (FOTO)

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me projektet e reja në të cilat erdhi pas “Për’Puthen”.

Fation Kuqari, ish-konkurrent i ‘Për’Puthen’, njoftoi pak ditë më parë se ka kryer në një klinikë private mbjelljen e flokëve.

Për këtë i është dashur që të qethet zero dhe të duket si një person tjetër që nuk i ngjan aspak Fatjonit të parë.

Kjo është pritur edhe me të qeshura nga fansat. Së fundmi Fationi është fotografuar nga një fanse e tij, e cila prej kohësh mezi ka pritur ta shikonte.

Ajo shprehet për Pema-News se ka mbetur pak e zhgënjyer nga pamja, por prapë është ndjerë e emocionuar.

Fansja shkruan: Çkemi, pashë Fationin sot, ngjante si ushtar, por është shumë I mirë, mezi prisja ta takoja.

Hë vajza, cili look mendoni se i shkon më shumë? Me flokë apo tullac?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...