Ballina Magazina Andi i 'PërPuthen' skéna të nxehta me këngëtaren shqiptare në videoklip (VIDEO)

Andi i ‘PërPuthen’ skéna të nxehta me këngëtaren shqiptare në videoklip (VIDEO)

Pas daljes nga emisioni “Për’Puthen”, Andi ka qenë një prej personazheve më të komentuar në media e rrjete sociale.

Ai doli “çift” me Tean dhe më vonë iu zbulua skénari i mashtrimit, pas bërjes publike të lidhjes së Teas me Beart Rexhepin.

Këta të fundit u ndànë, teksa në rrjet konkurrentët kanë nisur thumbat e kërcënimet për njëri-tjetrin.

Për të nxjérrë të vërtetat e tij, Andi ka kërkuar 30 mijë ndjekës në Facebook, deklaratë e cila u sùlmua mjaft nga ish-konkurrentët e tjerë të “Për’puthen”.

Mes zhùrmës së madhe në rrjet, Andi është shfaqur gjithashtu si model në videoklipin e ri të këngëtares Shkenda Dubova, e cila u rikthye në muzikë.

Kënga e saj i kushtohet një dashurie të përfunduar mes dy personave që dëshirojnë të rikthehen sërish bashkë, ndërsa në videoklip mund të shohim ish-konkurrentin përkrah këngëtares.

Prej kohësh, lart e poshtë po flitet se Andi dhe Melisa, gjithashtu ish-konkurrente e “Për’Puthen”, janë në një lídhje së bashku.

Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, me të njëjtat rroba e në të njëjtën banesë, por asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht romancën e tyre.

Madje, në protéstën kundér rrémbimit dhe vràsjes së qenve, ata u shfaqën bashkë dhe fotot në rrjet nga “papàracët” nuk munguan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...