Ballina Magazina Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në 'PërPuthen', do ta...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të komentuar në media e rrjete sociale.

Edhe pas daljes së saj nga emisioni për shkak të thýerjes së rregullave, Ana vazhdoi të tràzonte ujërat dhe bëri lémsh konkurrentët e ish-konkurrentët e emisionit.

Ana nuk e gjeti dot dashurinë brenda në emision, por tashmë ka nisur një romancë me konkurrentin që la disa javë më parë “Për’Puthen”, Arsimin.

E ftuar sot në rubrikën “Trotuar”, Ana tregoi troç se gjetja e dashurisë nuk ishte qëllimi i saj i vetëm në “Për’Puthen”.

“Unë u futa në Për’Puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është.

E para, që është më e réndésishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të présësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka”.- tha Ana.

Prej disa ditësh, ajo dhe Arsimi janë “ndarë” pasi ky i fundit ka udhëtuar për tek i biri.

Doni të dini si janë marrëdhëniet e të voglit me partneren e re të babit? Të përkryera!

Këtë e ka treguar videomesazhi i Lionit për Anën:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...