Ballina Magazina Murati i dha puthjen e parë Olës, shpérthén kéq Sindi (VIDEO)

Murati i dha puthjen e parë Olës, shpérthén kéq Sindi (VIDEO)

Murati dhe Ola kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në “Për’Puthen”, ku u panë shumë të afërt teksa konsumonin një drekë romantike me qirinj.

Gjatë bisedës, Murati iu afrua Olës duke i héqur xhaketën dhe më pas i dha një puthje në qafë.

Ola i tha se ajo nuk kam parë ndonjë kimi të madhe mes teje dhe Sindit. Nuk ka pasur afrimitet mes tyre.

Nga ana tjetër, Sindi, vajza e cila u deklarua që është në program vetëm për Muratin nuk e ka pritur aspak mirë afrimitetin mes Olës dhe tij.

Pasi ka parë takimin e tyre, e ka cilësuar Muratin si cunak që bie pre e provokimeve.

“Kam sakrifikuar për një lídhje që ka qenë një gënjeshtër. Unë e konsideroja lídhje emocíonale dhe mendoja se vërtetë kishim diçka që mes njëri-tjetrit ishte në progres, por në të vërtetë që pròvòkimi i parë nga një femër e re, Murati i është dhënë. Mendoja se ishte mashkulli që i jepet një femre që i jep ndjenjat, jo gjënë fizike”, tha Sindi.

Madje ajo i tha Muratit se është ende një çunak dhe jo burrë. Sakaq, Murati ka kërkuar sqarim me Sindin pas takimit tepër të afërt që ka pasur me Olën.

Murati e pyeti përse nuk i foli në mëngjes, ndërsa Sindi u shpreh se është përdorur.

Dy të rinjtë hoqën dorë nga njëri tjetri dhe Sindi tërhòqi deklaratën e sja për të duke thënë se do nisë sërish të njohë djem të tjerë në program.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...