Ballina Magazina Riniani 'kàpet' màt me një tjetër femër jashtë 'Për'Puthen' (VIDEO)

Riniani ‘kàpet’ màt me një tjetër femër jashtë ‘Për’Puthen’ (VIDEO)

Nuk është hera e parë që konkurréntët e emisionit “Për’Puthen” ‘kàpen’ màt në publik me persona të panjohur, teksa vazhdojnë paralelisht njohjet ose lídhjet si brenda, ashtu edhe jashtë emisionit.

Burime për “Iconstyle.al” kanë siguruar pamje të njërit prej konkurrentëve, Rinianit, në shoqërinë e një femre místeríoze.

Dyshja ndodhej të premten që lamë pas pranë një hoteli në Pukë, larg syrit të njerëzve, mirëpo s’kanë mundur t’i shpëtojnë dot syrit të mprehtë të fansave që i kanë filmuar.

Siç mund ta shihni edhe nga pamjet e siguruara, Riniani dhe vajza místeríoze shfaqen në makinën e konkurrentit, teksa kalojnë ditën së bashku. Në të njëjtën kohë, Riniani vazhdon të marrë pjesë në “Për’Puthen”.

Pasi refùzoi të dalë me Ana Kaurin për t’u njohur jashtë emisionit, Riniani refùzoi gjithashtu njohjen me Sindin dhe tashmë i bëri “dalje” edhe Antonelës, teksa u shpreh në njërën prej puntatave të fundit se po heq dorë prej saj duke ia lénë Blerimit.

“Blerim, përsa të përket ty, unë të them ‘e gëzofsh Antonelën’. Mos e merr si pjesë xhelozie Antonela. Nuk më pëlqejnë lojrat, nuk më pëlqejnë taktika, teknika. Të bukura apo jo të bukura, më pëlqejnë personat natyralë. Shoh shumë taktika, shumë teknika. E gëzofsh, unë tek këto trekëndësha s’dua të bëhem pjesë. Unë nuk dua ta vazhdoj më njohjen me Antonelën sepse nuk më jep besim.”- tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...