Ballina Magazina Ka qenë pjesë e një programi, ja ku e kemi parë 'PërPuthen'...

Ka qenë pjesë e një programi, ja ku e kemi parë ‘PërPuthen’ Aristelën (FOTO)

Vajzat e emisionit “Për’Puthen” duket se janë të mësuar me botën e ekranit dhe nuk është hera e parë që shfaqen në televizion.

Shumë nga ato kanë qenë dhe më parë pjesë e projekteve të ndryshme, si Melisa, Sara, Ana dhe Tea.

Së fundmi është zbùluar se edhe Aristela ka qenë pjesë e televizionit.

Nëse jeni kuriozë të dini se në cilin program ka qenë konkurrentja, po ju tregojmë se ajo dikur ka qenë pjesë e ”Hostel by Anabel”.

Kujtojmë se para pak kohësh u bë e ditur se Tea ka qenë postiere në rubrikën “Ka një mesazh për ty”.

Melisa ka qenë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”, por veç kësaj Melisën e kemi parë dhe në dy klipe muzikore. Aristela e Përputhën bënë ndryshim në dukje, befason me pamjeAjo ka marrë pjesë në klipin e këngës “1 sekond”, nga Çartani edhe në klipin e Altin Sulkut me titull “Lujna” 3 vite më parë.

Anën e kemi parë në një klip muzikor. Bëhet fjalë për klipin e këngës “Lule pa erë” nga Irkenc Hyka, ku duket bjonde dhe mjaft ndryshe me këtë ‘look’ të sajin.

Përsa i përket Sarës, ajo ka realízuar kohë më parë një këngë me reperin Don Phenom “Dirty Wine”. Sara téntoi të bënte edhe kënge të tjera, por duket se pa sukses.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...