Ballina Showbiz Dikur ríval në skénë por Noizy i bëri një super dhuratë vajzës...

Dikur ríval në skénë por Noizy i bëri një super dhuratë vajzës së Ledrit (FOTO)

Pajtimi mes Ledrit dhe Noizy-t vite më parë ishte një nga lajmet më të bàjshme në mediat rozë.

Teksa Ledri ishte pjesë e “Babsatras”, ai kishte përplàsje të herë pas hershme me Noizy-n si thémelues i “OTR”.

Mirëpo pas shumë vitesh në konflíkt, Ledri dhe Noizy u ribashkuan për një projekt muzikor “Dje dhe Sot”, që bëri namin në vitin 2017-të.Ledri dhe Noizy: Karriera, 'diss-at', konfliktet e deri te bashkëpunimi mes tyre (Foto/Video) - Telegrafi

Dy reperët vazhdojnë të ruajnë raportet e mira me njëri-tjetrin, madje Noizy i ka bërë sot një dhuratë shumë të këndshme vajzës së vetme të Ledrit, Poem Blu.

Përmes profilit të vogëlushes, Ledri dhe Sara kanë zbuluar se Noizy i ka bërë dhuratë Poemës disa rroba nga linja e tij e veshjes.

Këtë dhuratë ai e ka shoqëruar me një pusullë dhe Sara me Ledrin e kanë falenderuar publikisht për surprízën e bukur.Ledri Vula lançon projektin e parë pasi u bë baba dhe i vuri flakën rrjetit! - iconstyle.al

“Vogëlushja Poem Blu Vla. Mirë se erdhe në botë! Shpresojmë që të rritesh e fortë dhe e zgjuar sa edhe e bukur. Thuaji mamit dhe babit t’i lajnë rrobat në lavatriçe në 30 gradë, sa herë që të ndjesh se nuk mund ta mbash qumështin e mamit në stomak”, ka shkruar Noizy dhe skuadra e tij në pusullën për vogëlushen.

Kujtojmë se Poem Blu erdhi në jetë në muajin dhjetor të vitit të shkuar, pak kohë pasi Ledri dhe Sara kishin bërë publike màrrëdhénien e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...