Ballina Magazina Melisa paraljmëron: Do vijë dita që do hapen kartat për të gjithë!...

Melisa paraljmëron: Do vijë dita që do hapen kartat për të gjithë! (VIDEO)

Tea zbùloi gjatë një interviste se edhe Andi ka pasur një lídhje jashtë ‘Për’Puthen”, teksa ajo luante lojën me të përpara publikut.

Tea nuk e tha emrin e vajzës, por dyshímet janë të fòrta për Melisën. Në atë kohë, për të cilën Tea ka folur, Andi është përfolur vetëm për lídhje me Melisën.

Ndërkohë Andi ishte i pari që reagoi në lídhje me deklaratat e Teas, duke paralajmëruar se shumë shpejt do të japë edhe ai versonin e tij.

“Si fillim vjen njohja, pastaj lídhja, pastaj vjen “Për’puthen”, dhe ndahesh… Siç kam thënë, është naíviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim… Në momentin që do të kem 30 mijë folloë në faqen time në “Facebook” do të bëj aty reàgimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, ka shkruar Andi.

Nga ana tjetër, Melisa në mes të gjithë kësaj zhùrme vendosi ditën e sotme që të mbyllte llogarinë e saj në Instagram.

Shumë e përkthyen si një lëvizje për të qëndruar larg “pròblemeve”, por në fakt nuk është kështu.

Melisa ka reàguar përmes një videoje në TikTok, ku ka treguar se edhe ajo do të flasë shumë shpejt për gjithçka, sepse ndjehet e lòdhur nga fjalët që po thuhen për të.

Ajo shprehet se nuk mundet të durojë më tepër hipòkríznë e njerëzve që përpiqen ta ulin, për t’u ngritur vetë sa më lart.

“Personazh publik apo jo personazh publik, mbi të gjitha jam njeri prej mishi e gjàku si të gjithë ju. Por me sa duket asnjë nuk ndàlet. Nuk më ka mbyllur asnjë Insatgramin, account-in e kam mbyllur vetë sepse më lòdhët. Do rikthehem, sepse duhet të flas dhe unë. Jo për publikun, sepse unë nuk i detyrohem askujt që të flas gjëra të mia private! Këtë pjesë duhet ta kenë të qartë gjithë njerëzit dhe portalet. Dihet të flas, sepse mesa duket supet e mia nuk mbajnë dot hipòkrízinë, filozofinë dhe moralet që shesin një pjesë për të dalë nga sítuata. Por nuk ngríhesh duke ulur të tjerët, por meqë dëshironi këtë lojë, ua kam bòrxh pra! Le të hapen letrat për të gjithë dhe të vendosim pikat mbí i sepse realisht më lòdhët, por nuk rrézohem!”, shkruan Melisa në videon e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...