Ballina Magazina E pyesin rreth lidhjes së tij më të gjatë, Bearti habit me...

E pyesin rreth lidhjes së tij më të gjatë, Bearti habit me përgjigjen e tij (FOTO)

Ndàrja e Teas dhe Beartit ka qenë një nga çështjet më të diskutuara të ditëve të fundit në mediat rozë.

I pari që pranoi ndàrjen në rrjete sociale ka qenë Bearti, pas thumbave të njëpasnjëshëm që ata të dy po i drejtonin njëri-tjetrit në rrjete sociale.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, shkruante Bearti.  Më pas Tea zbùloi gjithçka për ndàrjen përmes një interviste. Ajo ka treguar se arsyeja e ndàrjes ishte xhélozia e tepruar dhe pasiguritë e Beartit.

Tea tregoi se ai e ndíqte ngado dhe se ajo hòqi dorë nga gjithçka për t’ju përkushtuar Beartit, por pranoi se ka bërë gabim.

I menjëhershëm ishte më pas edhe reagimi i Beartit. Ai pranoi se ka qenë xheloz dhe i pasigurt për shkak të vetë gabimeve që ka bërë Tea gjatë lidhjes së tyre.

Ai u shpreh se Teas i ka interesuar gjithmonë vëmendja e publikut dhe se nuk ka dashur të flasë për të mos e njollosur.

Ndërkohë së fundmi Bearti ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij dhe ju ka kërkuar që të mos i bëjnë pyetje për histori të mbyllura, referuar marrédhénies me Tean.

Dikush nga ndjékësit e ka pyetur se cila ka qenë lídhja më e gjatë që ka pasur dhe ai i ka habitur të gjithë me përgjigjen.

“Kjo e fundit”, që do të thotë se çdo marrëdhënie e tij ka zgjatur vetëm pak muaj.

Ndërsa një fanse i ka kërkuar që të krijojnë një marrëdhënie bashkë, por përgjigja e Beartit ka qenë negative.

“90% e pyetjeve janë kështu. Jo s’jam duke menduar për asnjë lloj lídhje për momentin”, është shprehur ai, duke lënë të kuptohet se aktualisht po përpíqet të “shérojë plàgët” dhe të harrojë të shkuarën me Tean.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...