Ballina Magazina Ana Kauri i del në krah Fationit dhe thùmbon me stil Andin...

Ana Kauri i del në krah Fationit dhe thùmbon me stil Andin (FOTO)

Pas të vërtetave të Tea Trifonit, Andi i “Për’Puthen” u shpreh se do të tregonte të vërtetat e tij në llogarinë e re në Facebook, vetëm nëse do të mund të mblidheshin 30 mijë follow.

“Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen “Për’Puthen”, dhe ndahesh… Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim… Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në “Facebook” do të bëj aty reàgimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, shkroi Andi.

Mirëpo pas kësaj deklarate, ka pësuar edhe një reàgim nga Fation Kuqari, ky i fundit ka íronízuar Andin, duke u shprehur se ai është i gatshëm që të japë gjithçka vetëm për disa ndjékës ose para.

“Hahahaha në ça bote jetojmë meshkuj që lënë pjeshkën me koncesion për follow mendo për lekë ç’bëjnë. Yy barbona. Po kapa 3000000K ndjékës në Facebook ose në Insta do tregoj si bëj shurrën”, ka shkruar Fationi.

Postimin e tij ai e ka shoqëruar edhe më një countdown, duke u tallur me të gjithë personazhet e “Për’Puthen”, që kanë bërë këtë gjë kur kanë zbùluar të vërteta e tyre.

Deklaratës së Fationit i doli në mbéshtétje edhe ish-konkurréntja Ana Kauri, e cila ironizon njësoj Andin nëpërmjet një statusi në InstaStory.

Një ndjékës e pyet nëse ka ndonjë të fshéhtë që fansat ende nuk e dinë, ndërsa Ana ia ka kthyer:

“Nëse do thosha diçka që nuk e kisha thënë për veten time apo për dikë tjetër, do ta thoja tek profili im, nuk do të ishte e nevojshme të hapja një Ig të ri”- ka shkruar ajo, duke iu referuar kërkesës së Andit për 30 mijë followers në llogarinë e tij të re në Facebook.

Ndërkohë, s’kemi ende asnjë reàgim nga Andi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...