Ballina Magazina Lòt, akùza dhe deklarata të forta, gjithçka që ndodhi në takimin mes...

Lòt, akùza dhe deklarata të forta, gjithçka që ndodhi në takimin mes Ledjanës dhe Mevlanit (VIDEO)

Ledjana dhe Mevlani që tashmë janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin në “Për’Puthen”, sot kanë pasur takimin e radhës.

Mirëpo ndërkohë që të gjithë prisnin më shumë romanticitet dhe afrimitet mes tyre, takimi nisi shumë keq.

Ndërkohë që Mevlani po përpíqej të afrohej, Ledjana shpërtheu në lot dhe kjo gjë i habiti të gjithë.

Ledjana tha se ndjehej kéq, për shkàk se Mevlani tàllet me të, ndërkohë që ky i fundit kërkoi të fíkeshin kamerat për shkak të situatës së rénduar.

“Arritëm shpirt, tek vendi i ngjàrjes. Fikni njëherë kamerat, se ndoshta s’do me dal në takim, mos të humbim kohë kot. Na thuaj ta dimë”, u shpreh Mevlani.

Kjo gjë u diskutua edhe në studio dhe Ledjana tha se ndjehet keq sepse Mevlani nuk ka siguri ndàj saj.

Megjithatë gjërat mes tyre u përmirësuan dhe takimi u mbyll më së miri.

Pasi shkëmbyen disa puthje me njëri-tjetrin, Ledjana i kërkoi Mevlanit që të mos largohet kurrë prej saj dhe ai i pëshpëriti në vesh “Të premtoj”.

Gjithashtu ai bëri deklaratën e fortë duke thënë se ka rënë në dashuri me Ledjanën, ndërsa kjo e fundit u shpreh se është ende në fazat e pëlqimit për Mevlanin.

Ledjana konfirmoi edhe një herë në studio se asaj nuk i pëlqen shumë intímiteti para kamerave, sepse as familja e saj nuk e pret mirë këtë gjë.

Ajo tregoi se janë takuar disa herë me Mevlanin jashtë studios dhe kanë shkémbyer puthje me njëri-tjetrin kur kanë qenë në privatësi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...