Ballina Magazina Jasminës i del videoja duke u puthur me një vajzë, edhe atë...

Jasminës i del videoja duke u puthur me një vajzë, edhe atë e kemi parë në TV! (VIDEO)

Protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, ka qenë shumë e përfolur kohëve të fundit për romancën e saj me Andin.

Pasi në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dukej mjaft e afërt me Atdheun, konkurrentja e “Për’puthen” ka reàguar përmes një postimi në “Instastory”.

Ajo shkruan se kishte thënë më herët se do të fliste për çdo gjë të hënën, por nuk ndodhi për arsye kohe.

“Ju thashë që të hënën do flitej çdo gjë, por nuk kishte kohë televizive siç u pa shumë mirë nga rrjedha e ngjàrjeve!

“Këtu jemi, nuk ikëm do sqarohemi”, ka shkruar Jasmina duke e shoqëruar me një emoji zemre të bardhë.

Tani ajo i bëri akoma më shumë kuriozë se për çfarë do flasë, pasi në fillim menduam se do flasë për Andin.U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

Por duket se situata qenka ndryshe, pasi imazhet e postuara sot, Jasmina dhe Atdheu duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë momentet intíme.

Teksa dyshja filluan të shprehinin dashurinë për njëri-tjetrin publikisht, në medie është duke qarkulluar diçka tjetër. Bëhet fjalë për një video ku shihet Jasmina duke u puthur me një vajzë.

E që për të, ajo tregoi se kanë shoqëri që 12 vite së bashku dhe më herët ka qenë pjesë e ekraneve televizive si Xhoi i reality show ‘Aventurierët’ ku asaj kohe mori vëmendje të madhe dhe shumë kritika. Vallë Jasmina është lezbíke? Këtë do e vërtetojë koha…

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...