Ballina Magazina Bearti reagoi ashpér pas rrëfimit të Teas por as kjo e fundit...

Bearti reagoi ashpér pas rrëfimit të Teas por as kjo e fundit nuk e lë pa gjë (VIDEO)

Tea premtoi ditën e djeshme se do të zbùlonte gjithçka për ndàrjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’Puthen”.

Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbùluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndàrjes me Beartin e deri tek lídhja e fshehtë e Andit me një vajzë, që të gjithëve na shkon mendja vetëm tek Melisa.

Tea ka pranuar se një ngjàrje e ndodhur në Stamboll i ka dhënë fund lídhjes me Beartin.

Ajo e ka cilësuar këtë marrëdhénie si toksíke, sepse ai shfaqte gjithmonë shénja pasigurie dhe xhélozie ndàj saj e këto ishin arsyet kryesore të ndàrjes.

Tea ka treguar se ai e ndíqte ngado dhe se ajo hòqi dorë nga gjithçka për t’ju përkushtuar Beartit, por pranon se ka bërë gabim.

Faktin që Tea do të zbùlonte gjithçka për ndàrjen nga Bearti në aplikacionin e “Për’Puthen”, që kushton 4 dollarë, djali nga Kosova nuk e priti fare mirë.

Përmes një postimi në Instagram ai tha se ndjehet i zhgénjyer nga veprimi i Teas, sepse nuk e príste që ajo ta shiste aq lehtë për 3.99 dollarë.

“Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i héshtur jo se nuk di e skam çka me fol. Meqenëse Tea luan kartën e víktímës përsëri edhe me mua. Tani është radha ime të flas se nuk është ashtu” – u shpreh mes tjerash Bearti.

Epo radha e Beartit për të folur erdhi dhe ai publikoi një video në Instagram ku tregonte arsyet e vërteta të ndàrjes së bujshme, teksa iu drejtonte Teas publikisht.

Ai dukej tepër i zhgénjyer nga rrëfimi që Tea kishte bërë në platformën dhe sipas tij ajo e kishte shitur për vëmendje, sepse i pëlqen të luajë.

“Po jam xhéloz, s’jam ba xhéloz brenda ditës. Unë të kam treguar që në fillim se kjo gjë, kjo gjë më péngon. Kam ardhur kudo për ty se kam dasht një jetë për ty. Ke ba shumë gabime gjatë rrugëtimit tonë prandàj më ke dhanë shumë pasiguri.

Kjo video është më shumë për ty sesa për publikun Tea. Kishe bërë atë rrëfimin ekskluziv si me qenë reality show i ndonjë seriali kíller, s’ka vdékur askush Tea. Ty të ka interesu vëmendja e publikut, jo mua sepse nëse kisha pas unë interes kisha qenë akoma në “Për’Puthen” kisha lujt dhe unë lojë siç ke lujt ti Tea. Unë s’kam dashtë që të njòlls ty. Ti e din shumë mirë Tea, ti e din shumë mirë”, është shprehur ndër të tjera Bearti.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Teas e cila i ka quajtur hípokrízi të Beartit akùzat ndàj saj për përfítime personale.

“Ajo 3.99 euro nuk është vetëm për mua, është e personit dhe e kompanisë që ka aplikacionin.

Është hipokrizi të më akùzosh për përfitime personale, kur je ti që bëre profilin privat për të marrë followers më tepër dhe je ti që po përdor stilin e Arjon Lulit për të shàntàzhuar me countdown, gjithsesi ‘Good Luck’”, i është drejtuar Tea- Beartit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...