Ballina Magazina Andi i bëri paralajmërimin e fortë Teas, shpërthén keq Fatjoni: Barbona...(FOTO)

Andi i bëri paralajmërimin e fortë Teas, shpërthén keq Fatjoni: Barbona…(FOTO)

Teksa foli për ndàrjen nga Bearti, Tea zbuloi se ndërkohë që luante lojën me Andin edhe ky i fundit kishte një lídhje jashtë emisionit.

Tea nuk e tha emrin e vajzës, por të gjithëve ju lindën dyshímet se bëhet fjalë për Melisën.

Andi dhe Melisa janë përfolur gjithmonë për një lídhje jashtë emisionit, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar këtë gjë.

Në lídhje me deklaratën e Teas nuk mungoi as reàgimi i Andit. Ai u shpreh se do nëse do të arrijë një numër të caktuar ndjékësish në Facebook, shumë shpejt do të zbùlojë të vërtetën e tij. Andi hodhi thùmba për Tean dhe nënkuptoi se ajo çfarë tha ishte e vërtetë.Pas thashethemeve se Andi Shehu ka kryer marrëdhënie seksuale me Melisa Lleshin, reagon Tea Trifoni: Duan të na përçajnë… – Panorama Plus

“Si fillim vjen njohja, pastaj lídhja, pastaj vjen “Për’Puthen”, dhe ndahesh… Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim… Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në “Facebook” do të bëj aty reàgimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, shkroi Andi.

Mirëpo pas kësaj deklarate, ka pësuar edhe një reàgim nga Fation Kuqari, ky i fundit ka íronízuar Andin, duke u shprehur se ai është i gatshëm që të japë gjithçka vetëm për disa ndjékës ose para.

“Hahahaha në ça bote jetojmë meshkuj që lënë pjeshkën me koncesion për follow mendo për lekë ç’bëjnë. Yy barbona. Po kapa 3000000K ndjékës në Facebook ose në Insta do tregoj si bëj shùrrën”, ka shkruar Fationi. Postimin e tij ai e ka shoqëruar edhe më një countdown, duke u tallur me të gjithë personazhet e “Për’Puthen”, që kanë bërë këtë gjë kur kanë zbùluar të vërteta e tyre.

Ndërkohë tashmë na mbetet të shohim nëse do të ketë një reagim nga Andi, pas këtyre fjalëve.

Kujtojmë se dy djemtë nuk ruajnë asnjë raport pas daljes nga “Për’Puthen”, sepse sa ishin pjesë e programit Fationi hòdhi akùza se Andi ishte në lídhje të fshéhtë me Melisën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...