Ballina Magazina Jasmina 'kàpet' màt në momente intíme me Atdheun dhe rrjeti po zíen...

Jasmina ‘kàpet’ màt në momente intíme me Atdheun dhe rrjeti po zíen (VIDEO)

Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.

Atdheu është rikthyer në emisionin e djeshme dhe siç pritej ujërat filluan të tràzohen.

Por një video e publikuar së fundmi në rrjet tregon afrimitetin e tij fizik me Jasminën në prapaskénat e emisionit.Ia mori Andit? Atdheu dhe Jasmina kapen në momente intime dhe bëjnë lëmsh  rrjetin (VIDEO) – Albeu.com

Duke ditur se Jasmina dhe Andi po konsiderohen çdo ditë e më shumë si çifti i “Përputhen”, kjo nuk pritej aspak nga Atdheu i cili është miku më I ngushtë i Andit aty brenda.

Për më tepër Andi është deklaruar vetëm për Jasminën në emision dhe kjo e fundit nuk ka nguruar t’i jap herë pas here puthje në buzë të cilat pas kësaj videoje po vihen në dyshim.

Por, ndjékësit janë futur në dyshime pas momenteve private të Jasminës dhe Atdheut, të publikuara në aplikacionin me pagesë të “Për’Puthen”, që po përpiqet të “zhvàsë” akoma më shumë njerëzit.Publikohet video e Atdheut në momente intime me Jasminën

Momentet e tyre i ka publikuar në Instagram faqja “Vipat e Bllokut”, teksa Atdheu dëgjohet t’i thotë Jasminës “Të dua si kunatë”.

Por, ç’ne ai afrimitet aq i madh mes tyre, jo si ‘kunetër’ por si dy persona që flírtojnë me njëri-tjetrin?

Presim reagimin e secilit prej këtij trekëndëshi më të fundit të programit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...