Ballina Magazina Geliani habít me deklaratën e tij në takim me Sarën, kjo e...

Geliani habít me deklaratën e tij në takim me Sarën, kjo e fundit i ikën dhe e vë në síklet (VIDEO)

Puntatën e sotme në Për’puthen u dha takimi mes Geljanit dhe Sarës. Pas takimit, në studio Sara tha se ishte shumë në siklet në këtë takim dhe ndjeu tension.

Përgjigjen për këtë e dha vetë Geljani, i cili tha se duke parë që Sara është lozonjare me të gjithë djemtë vendosi që mos i linte asaj mundësinë të bënte të njëjtën gjë me të.

Gjatë gjithë bisedës, Geliani u duk shumë i ftohtë përballë Sarës dhe i tha që nuk kishte pëlqim ndaj saj.

Gelian: Bëra 2 orë trafik që të vij në takim me ty. Nuk të duket pak kjo ty?

Sara: Ta vlerësoj unë këtë?

Gelian: Sigurisht që ta vlerësosh.

Sara: Ua sa i egër.

Gelian: Do më japësh pak ngrohtësi?

Sara: Jo. Kam qef të më lodhin mua.

Gelian: Po kur të të lodh unë mund të mos ecësh më dot.

Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek?

Gelian: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë.

Sara: Pse dole me mua kur nuk të pëlqeja?

Gelian: Sepse nuk doja të të lija ty keq.

Ky takim mbaroi përfundoi shumë shpejt pasi Sara pa një shenjë në qafën e Gelianit, dhe për këtë arsye u largua nga takimi.

“S’do të dalë në takim, të mos dali. Po mos të më bëjë mua skena. Po të ishte e thithur, nuk do e nxirrja qafën kështu, e fshihja. Ka ardhur me qëllime të qarta, me mua nuk ecën. Me djemtë e tjerë të bëjë çfarë të dojë”, tha Geliani pasi Sara u largua.

Ajo që bëri habi ishte se në fillim të takimit, Geliani i tha:

“Rri në distancë se jam i lidhur”, dhe këtë e sqaroi në studio duke treguar se ishte thjesht batutë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...