Mesa duket familja e dy artistëve të njohur në vend, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të zgjerohet.

Së fundmi në rrjet kanë lindur dyshímet e para se mos vallë këngëtarja bukuroshe është shtatzanë për herë të dytë.

Këto aludime erdhën pasi blogerja e njohur Vjosa publikoi një foto në Instagram ku dha lajmin e ëmbël që po pret një bebush.Xhensila Myrtezaj remembers herself in 'Little Genius' and proved that Ajka resembles her

Në këtë postim víhet re urimi që Xhensila i ka bërë mikeshës së saj dhe përgjigja e blogeres nxiti këto dyshíme në rrjet.

“Urime zemër”, shkruan Xhensila në postimin e Vjosës.

“Urime edhe ty”, i shkruan blogerja, duke zbùluar kështu shtatzëninë e këngëtares.

Xhensila është mjàft aktive në palestër, gjë që na e dëshmon herë pas herë nëpërmjet postimeve të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video-mesazh që firma sportive “Nike” u dedikon të gjitha nënave që ushtrojnë aktivitet fizik edhe pse janë në një pritje të ëmbël, dhe mùnd të themi se kjo video na e shtòi dhe më shumë dyshímet.8 muajshe shtatzënë, Xhensila Myrtezaj ndez skenën (VIDEO)

Megjithatë, dyshja e njohur nuk kanë dhënë akoma asnjë deklaratë për t’iu përgjigjur dyshímeve të ndjékësve.

Kujtojmë se në korrik të vitit 2018 dyshja u bënë prindër për herë të parë, dhe u bekuan me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre, të cilën e pàgëzuan me emrin Ajka.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!