Ballina Magazina U tha se kishte lidhje familjare me Altin Shirën, Jasmina e 'PërPuthen'...

U tha se kishte lidhje familjare me Altin Shirën, Jasmina e ‘PërPuthen’ na sqaroi njëherë e mirë…

Ditën e sotme në rrjete sociale dhe mediat rozë qarkulloi lajmi se Jasmina kishte lidhje famljare me këngëtarin shqiptar, Altin Shira.

Ajo publikoi në Instagram një këngë të Shirës dhe përkrah shkroi: “Jasha zio”.

Shumë e përkthyen këtë postim si një mbështetje për kushëririn e saj dhe se Jasmina donte të dëshmonte se rrjedh vërtetë nga një familje këngëtarësh.

Mirëpo konkurrentja e ‘Për’puthen” ka reaguar sërish dhe ka zbuluar se nuk e lidh asgjë me Altin Shirën.

Jasmina ka treguar se këngëtari nuk është kushëriri i saj dhe se ajo çfarë ka shkruar është thjesht një shprehje që përdor.

“Jeni të paparë për të thënë budallallëqe. Nuk e njoh dhe nuk e kam asgjë këngëtarin në fjalë. “Jasha zio” është thjesht një shprehje fjalën ua themi njëri-tjetrin si përkëdheli”– ka shkruar Jasmina në reagimin e saj.

Jasmina ka treguar më herët se vjen nga një familje muzikantësh dhe ka pranuar se ka talent në muzikë. Mirëpo, kur në emision iu kërkua të performonte diçka, ajo ngurroi duke thënë se i vetmi person para të cilit këndonte ishte gjyshi i saj.

Megjithatë, konkurrentja e bëri një përjashtim dhe ajo këndoi para pak ditësh për herë të parë në Instagram për ndjekësit e saj.

Jasmina ndau në InstaStory një video ku këndonte në errësirë, ndërsa më pas pranoi se ishte zëri i saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!