Ballina Showbiz U mundua ta mbante të fshehtë, Nevina kapet 'mat' me partnerin e...

U mundua ta mbante të fshehtë, Nevina kapet ‘mat’ me partnerin e saj (FOTO)

Në korrik të vitit 2019 u zbulua lídhja e moderatores Nevina Shtylla me juristin Arbër Myftari, një djalë shumë simpatik me të cilin moderatorja ishte e lídhur prej vitesh.

“Nevina dhe Arbri jo vetëm që kanë një lídhje të gjatë dhe shumë të fortë mes tyre, më shumë sesa 3-vjeçare, por bashkëjetojnë prej më shumë se një viti në Tiranë”, shkruante “Panorama Sport” në 2019-n.

Moderatorja pranoi se ishte në një lídhje dashurie, pa preferuar të japë më shumë detaje, por ndjen se është abùzuar me jetën e saj private.Pas 3 vitesh së bashku, Nevina Shtylla konfirmon ndarjen nga partneri

Kështu është shprehur ajo më herët në emisionin “Wake Up”, teksa është pyetur nga Ori Nebiaj për marrëdhënien e saj me juristin.

Nevina u shpreh se është tërhéqur nga informacionet që ka dhënë publikisht për jetën e saj private, pasi është penduar. Për këtë arsye, që tani e tutje ajo preferon të mos tregojë më asgjë.

“Është një pjesë e jetës sime që preferoj ta mbaj personale dhe private. Jam treguar e hapur, kam shprehur që kam qenë në një marrëdhënie dhe isha komode. Për sa kohë që jam tërhéqur në atë që kam thënë në ekran normal që jam penduar. Tashmë nuk kam ndërmend të them asgjë.STYLLLE.jpg

Nuk prish punë sinqeriteti im. Problemi është tek abùzimi që bëhet më pas, edhe kur jap material, edhe kur ofroj diçka përveç anës profesionale që e kam detyrim ti qëndroj strikt dhe të tregoj më tepër, ana private është diçka që e kam në dorë unë. Në momentin që tregoj diçka, nuk ka nevojë të abùzohet më shumë. Kur abùzohet, e mbyllim edhe rrimë.”- u shpreh Nevina.

Ajo u mundua ta fshihte marrëdhënien e saj dhe një pjesë e njerëzve menduan se ajo i kishte dhënë fund me juristin, mirëpo aludimet nuk kanë qenë të vërteta.

Moderatorja s’i ka shpëtuar dot më gjatë syrit të publikut, teksa është fotografuar me të dashurin duke bërë pazar në një nga supermarketet pranë apartamentit ku banojnë, në qendër të Tiranës, siç mund ta shihni në foton e publikuar nga “descript.al”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!