Lajmi se Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre ka pushtuar mediat rozë ditët e fundit.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua dràma ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, shkruante Bearti.

Së fundmi, “Prive” ka zbùluar se arsyeja e ndarjes së dyshes ishin botëkuptimet e kundërta, përfshírë edhe mënyrën sesi duhet menaxhuar lídhja në një situatë ku privatësia ka qenë e pamundur.

Ndërkohë që lídhja e tyre vazhdon të përflitet lart e poshtë, Tea duket se është gati të nisë një kapitull të ri në jetën e saj. Ashtu si të gjitha vajzat, edhe ajo ka vendosur të ndryshojë ‘look’ pas ndàrjes.

Ish-konkurréntja e “Për’Puthen” i ka lyer flokët në ngjyrë çokollate, duke héqur dorë nga flokët biond dhe portokalli.

Kjo do të thotë se Tea e ka hedhur pas krahëve të shkuarën me Beartin dhe është gati për një histori të re.May be a closeup of 1 person and long hair

Kujtojmë se Tea nuk ka bërë asnjë reàgim për ndàrjen, por para pak ditësh postoi në rrjete sociale një video që u përkthye si thùmb për Beartin.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ndàu një video të fjalimit të politikanes australiane, Sarah Hanson Young, e cila dënon meshkujt për oféndimet e komentet e tyre ndàj femrave, duke i thënë se s’janë burra të vërtetë.

Pikërisht këto fjalë, duket se Tea i ka lídhur me situatën të cilën po kalon me Beartin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!