Dy ditë më parë Tea dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre, të paktën publikisht.

Fillimisht ata të dy filluan të mos ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe më pas fshinë nga Instagrami çdo foto me njëri-tjetrin, përveç një reklame që kanë bërë bashkë.

Kështu nisën aludimet se ata nuk ishin më bashkë dhe më pas lajmin e ndàrjes e konfirmoi vetë Bearti për “Express Rozë”. “Po, është e vërtetë”, tha ai pa treguar asnjë detaj më tepër.

Më pas “Prive” mësoi se çfarë kishte ndodhur para se dyshja t’i jepte fund màrrëdhënies.

“Të premten në fluturimin e mëngjesit të shoqëruar nga motrat e tyre, Tea dhe Bearti janë parë përdore me njëri-tjetrin dhe dukeshin shumë të dashuruar.

Në fluturimin e djeshëm të kthimit ata nuk e kanë folur asnjë fjalë, ndonëse biletat i kishin në ulëset ngjítur. Nga aeroplani, Tea dhe Bearti kanë dalë ndàras, Tea me motrën e saj dhe Bearti po ashtu me motrën e tij”, treguan disa burime.

Ndërkohë që të gjithë po shpresonin që gjërat mes tyre të rregulloheshin, Bearti ka bërë sot në deklaratë të fortë.

Ai ka publikuar një shprehje thùmbuese që duket se i dedùkohet Teas dhe më pas ka konfirmuar për herë të dytë se janë ndàrë dhe shpreson që këtë kapitull të mos e hapë më kurrë ne jetën e tij.

“Nuk mund të fitosh kurrë debàtin me një person negativ. Ata dëgjojnë vetëm çfarë u përshtatet atyre dhe dëgjojnë vetëm për t’u përgjigur”, thuhet në shprehjen që ka shpërndarë Bearti.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua dràma ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, ka shkruar ai më pas.

Siç duket ata të dy nuk janë ndarë fare mirë, ndaj pritet në vijim ndonjë reàgim nga Tea apo të mësojmë çfarë ka ndodhur realisht mes tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!