Ballina Magazina Tashmë radhën e kanë djemtë! Atdheu sapo i lëshoi një 'kunj' Erlindit...

Tashmë radhën e kanë djemtë! Atdheu sapo i lëshoi një ‘kunj’ Erlindit për Jasminën

Para disa ditësh Jasmina postoi në rrjete sociale një foto, në të cilën shihej veshur me një bluzë që më herët ja kishim parë njërit prej djemve të “Për’Puthen”, Erlindit.

Ky detaj tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, por jo aq sa komenti që i la Atdheu.

“Anticovidi im”, i komentoi ai shoqëruar me një emoji me sy me zemra.

Mirëpo ndërkohë që të gjithë po mendonin se bluza ishte e Erlindit, Atdheu sot na ka vërtetuar të kundërtën.

Për më tepër ai ka bërë një postim, që hapur duket se është një thùmb për Erlindin.

Atdheu shihet duke udhëtuar me makinë, teksa vendos në fokus bluzën me të cilën Jasmina u shfaq në rrjete sociale para pak ditësh.  Përmes këtij mesazhi ai dëshiron të tregojë se bluza në fakt ka qenë e tij dhe jo e Erlindit, që mori vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

Gjithashtu Atdheu shfaqet duke dëgjuar në makinë këngën e Ghetto Geasy dhe Majk, “Hajde tek baba”, që ishte një diss për gjithë reperët.

“Unë qka e pështyj nuk e lëpij pilivesë”, ka shkruar Atdheu përkrah videos së tij.

Dhe në fund ai këndon “Unë s’kom kërkon përballë, s’kom unë konkùrencë”, teksa shihet duke buzëqeshur me ironi poshtë maskës.

Se si do i présë Erlindi këto fjalë nuk dihet, ndaj prítet të shohim nëse do të ketë një reagim prej tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!