Ballina Showbiz Shérr në 'PërPuthen'! Sindi nuk duron dot më dhe u kundérvihet të...

Shérr në ‘PërPuthen’! Sindi nuk duron dot më dhe u kundérvihet të gjithëve

Ditën e sotme pas trànsmetimit të takimit me Muratin, Sindi tha se do të bënte një deklaratë dhe se kishte një surprízë.

Ajo solli një vràsëse mizash në studio dhe ja drejtoi Julit. Sindi u shpreh se Juli ka thënë gjatë një puntate në “Për’Puthen” se duhet ta vràsin mizën, referuar saj.

“Vrite pak mizën. Ne shqiptarët kemi një shprehje atë që thuaje mbaje. Merre pàllàskën dhe gjuàje mizën. Ti mùnd të génjesh shqiptarët me ato autostopet, por mua nuk më génjen. Ne shqiptarët që të rritëm 200K brenda një ditë, të fusim edhe 200 pashë nén dhe”, i tha Sindi Julit.

Mirëpo ajo nuk e mbylli me kaq. Më pas Sindi vijoi me Mevlanin dhe Rinianin.

“Ke vazhduar të më oféndosh dhe të më thuash sòrrë. Ato fjalë shko thuaja mamit dhe motrës në shtëpi. Ku e ke byrazerin tënd e shite për lekë”, u shpreh Sindi drejtuar Mevlanit. Po ashtu ky i fundit e oféndoi dhe tha se Sindi është rritur nga takimet e tij.

“Për ty kisha respekt dhe në ritrànsmetimin e emisionit pashë përplàsjen e duarve me Julin kur ai më oféndoi mua”, i tha Sindi Rinianit. Gjithashtu ajo tha se Riniani, që e réfuzoi, i ka kërkuar vetë një takim në SPA, por ai e mohoi këtë gjë.

Më tej Sindi tha se edhe Arjani kishte thënë të enjten nën zë “híqjani bateritë kësaj”.

Arjani e pranoi këtë gjë dhe tha se ka qenë batutë. Gjithashtu ai u përplàs me Sindin dhe e oféndoi duke u shprehur se ai që do e zgjedhë atë për partnere do të jetë fatkeq.

Arjani i bëri thirrje edhe Muratit që të kërkojë në vajzë të mirë, sepse ai nuk meriton dikë si Sindi.

Opinonisti u shpreh se Sindi ka çekuílibër nérvor dhe se para të fùtej në emision duhej të kishte bërë një vizitë tek psíkologu.

Në fund të gjithë këtij debati, Sindi tha se tashmë është në emision vetëm për Muratin.

Ndërsa ky i fundit nuk u deklarua vetëm për Sindin, duke u shprehur se nuk është ende i bindur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!